0546290850
מספר המוצרים בסל : 0
  1. ראשי
  2. החוגים שלנו
חוג תכנות (הייטק)

חוג תכנות (הייטק)


משך החוג: 60 דק'


למידת תכנות בגיל צעיר יכולה להוות דלת כניסה לעולם ההייטק ולעתיד מבטיח.


בחוג תכנות הילדים מתנסים בסביבות תכנות בין היתר בתוכנת סקראץ, לומדים את שפת התכנות, מפתחים אפליקציות ומשחקי מחשב ואף מוציאים לפועל משחקי מחשב מקוריים שאותם ניתן לשתף עם משפחה וחברים! הערך המוסף של החוג הוא פיתוח חשיבה מתמטית, אסטרטגיית חשיבה והעשרת אוצר המילים באנגלית.

חוג אייקידו - אמנות לחימה יפנית

חוג אייקידו - אמנות לחימה יפנית


משך החוג - 60 דק'


אייקידו היא פרקטיקה גופנית, המלמדת להתמודד עם עימותים בצורה לא אלימה, לנטרל תוקפן חזק ומהיר בדייקנות רכה ובדרך שמפיגה את ההתקפה ולא מתנגדת לה.‏

לאייקידו יתרונות ומטרות נוספים, בהם פיתוח הבריאות, השלווה הפנימית והביטחון העצמי.

אייקידו היא דרך חיים שנועדה לחשל את הגוף, לשפר את הנפש ולתרום לאחדות ביניהם.‏

חוג תסרוקות שנתי בו נלמד לעצב תסרוקות לכל אירוע חגיגי וגם ליומיום

חוג תסרוקות שנתי בו נלמד לעצב תסרוקות לכל אירוע חגיגי וגם ליומיוםמשך החוג: 60 דק'

בחוג שנתי זה נלמד בשלבים מגוון תסרוקות ליום-יום ולאירועים חגיגיים. נלמד איך להתאים נכון תסרוקת למבנה הפנים ולסוג השיער. נתאמן על בובות ואחת על השניה (רק מי שרוצה כמובן :) החוג מתמקד בהתנסות מעשית כאשר מדי שיעור לומדים תסרוקת חדשה ואוספים טיפים פרקטיים לשימוש נכון באביזרים ובעזרים.


 

מתאים לכיתות ב-ו

פיתוח קול - חוג שנתי , מדי שבוע נתרגל ונשיר יחד ולחוד

פיתוח קול - חוג שנתי , מדי שבוע נתרגל ונשיר יחד ולחוד


משך החוג: 60 דק'


מטרת החוג: שיפור היכולות הווקליות. לימוד טכניקות שונות להרחבת מנעד הקול ולימוד יסודות המוזיקה וטכניקות שירה.  השיעורים מתחילים עם תרגילי חימום לקול ולנשימה.

השירה מפתחת את הדמיון והיצירתיות ומעצימה גם מבחינה אישיותית, מחברת אותנו לעצמנו ועשויה לתרום לדימוי העצמי. פיתוח קול בהרכב קבוצתי מאפשר לנו ללמוד פיתוח קול עם מורה וגם ליהנות ממפגש חברתי-חוויתי תומך ומפרה, ושיתופי פעולה מוסיקליים (דואטים ושירים משותפים לצד שיפור היכולות הסולניות). בשיעורים נתמקד בהיבטים שונים הקשורים בשירה - טכניקה (תרגילים לפיתוח קול), הבנה כללית על האנטומיה של תיבת הקול והמערכת הווקאלית, הרחבת המנעד, הגשת שיר, תקשורת ועמידה בטוחה על במה, עבודה על טקסט והבעה רגשית-אישית, דיקציה, עבודה עם מיקרופון ופיתוח שמיעה מוסיקאלית. 


מתאים לכיתות א-ו

שיעורי אנגלית בקבוצות קטנות לשיפור מיומנויות השפה והרחבת אוצר המילים

שיעורי אנגלית בקבוצות קטנות לשיפור מיומנויות השפה והרחבת אוצר המילים

משך החוג 45 דק'

עובדה ידועה ומוכרת היא שידיעת השפה האנגלית היא דבר חשוב במיוחד.

היום, כדי להסתדר בעולם בכל תחום שהוא, נודעת חשיבות רבה לתקשורת מילולית באנגלית וכן ידיעת קרוא וכתוב.

בלעדי ידיעת שפה זו, תחומים רבים נותרים חסומים עבורנו ולעיתים תכופות אנו נדרשים להשלים פערים בגילאים מאוחרים.

בשל עובדה זו, ישנה חשיבות מכרעת ללימוד השפה האנגלית כבר בגיל צעיר. ואם כבר צריך – למה לא לעשות זאת בדרך חוויתית ומהנה?

אצלנו בחוגיז המורים שלנו שם כדי להעצים את הילדים. לינגווי מאפשר להם ללמוד אנגלית באופן מהנה שמח ומעשיר בשילוב שירים, משחקים חוויתיים בדיוק כמו שמגיע להם.

אימוני כדורסל מקצועיים

אימוני כדורסל מקצועיים


משך החוג: 60 דק'

מטרת החוג: רכישת יסודות וחוקי משחק הכדורסל, פיתוח יכולות קוגניטיביות ואינטלקטואליות, החל מחשיבה טקטית כשחקנים בודדים ועד לחשיבה אסטרטגית בראייה קבוצתית.
ההשתתפות בחוג הכדורגל מחדדת את יחסי הגומלין והתקשורת בין הילדים. נוצרת תחושת שייכות והתערות חברתית. מתפתחת מחויבות חברתית של עזרה לזולת, נאמנות לחברי הקבוצה ולמטרה. 
אצלנו ב"חוגיז", כמו במוסדות וארגוני חינוך וספורט רבים, מאמינים כי חשוב להתחיל ללעסוק בתחומי הספורט כבר מגיל צעיר בשל סיבות רבות ביניהן הקניית הרגלים בריאים לטווח הארוך.

כדורסל הוא אחד מתחומי הסספורט האהובים ביותר בעולם, הוא מהנה, תחרותי וחברתי במיוחד. 
בין המיומנויות הנרכשות לאורך השנה:
ראייה מרחבית
כושר תכנון
בטחון עצמי 
כושר קבלת החלטות
חשיבה טקטית ואסטרטגית

המשחק מעודד התמדה, כישורים חברתיים, ענווה, תחרותיות בריאה ועוד..


מתאים לכיתות א-ו

חוג כדורגל מועבר ע"י מאמנים מקצועיים

חוג כדורגל מועבר ע"י מאמנים מקצועיים


משך החוג: 60 דק'


מטרת החוג: רכישת יסודות וחוקי משחק הכדורגל, פיתוח יכולות קוגניטיביות ואינטלקטואליות, החל מחשיבה טקטית כשחקנים בודדים ועד לחשיבה אסטרטגית בראייה קבוצתית.
ההשתתפות בחוג הכדורגל מחדדת את יחסי הגומלין והתקשורת בין הילדים. נוצרת תחושת שייכות והתערות חברתית. מתפתחת מחויבות חברתית של עזרה לזולת, נאמנות לחברי הקבוצה ולמטרה. הביטוי הטכני של לכידות הקבוצה בא לידי ביטוי כאשר הקבוצה מבשלת על המגרש גול. היכולת של הילד השחקן לראות את המגרש, את מיקומם של חבריו השחקנים על המגרש, להיות צנוע ובעל ביטחון עצמי ולמסור את הכדור לשחקן אחר, כדי שזה יבקע את שער הניצחון. זהו הרגע בו אנו כהורים חשים גאווה ומבינים כי בחרנו עבור ילדינו את החוג הנכון לבניית אישיותו כאדם בוגר בסביבה תחרותית. המדריכים שלנו עם תעודת הסמכה לאימון ספורט, קורס עזרה ראשונה והכשרה עיונית ומעשית בגישה בין-אישית ומקצועית, שנועדה להוביל את הקבוצה כולה כמערכת, לתפקוד שיא.

דאנס חוגי ריקוד מהנים במגוון סגנונות

דאנס חוגי ריקוד מהנים במגוון סגנונותמשך החוג: 60 דק'

שחררו את היצירתיות והאנרגיה של ילדיכם דרך כוח הריקוד! הקורסים שלנו בהיפ הופ ובמחול נותנים מיזם דינמי של סגנונות מתמזגים, המשלבים אלמנטים של סיבולת, כוח ומהירות ומאפשרים לילדים לפרוח בסביבה תומכת ורגישה.

המדריכים שלנו הם לא רק מורים לריקוד – הם מנטורים עם תשוקה שמבינים את החשיבות של הגשמת הפוטנציאל הייחודי של כל ילד. הילדים ילמדו את יסודות ההיפ הופ והמחול ובו זמנית יפתחו את הביטחון העצמי, הדימוי העצמי ואת היכולת לעבוד בצוות תוך הנאה צרופה של קצב ותנועה.

 

מתאים לכיתות א-ו

חוג אמנותי חוויתי ומעצים

חוג אמנותי חוויתי ומעצים

משך החוג: 60 דק'

בחוג נערוך היכרות ראשונית עם שדה הציור ונרכוש יסודות מעשיים לרישום, ציור בצבע, תוך דגש על עבודה בצבעי אקריליק וחומרים נוספים. נלמד ונתרגל צעד אחר צעד את השלבים השונים בתהליך הציור.

באמצעות המכחולים והצבעים, נשפר את האקורדינציה בין העין ליד, נעלה את ביטחון העצמי כשנראה את היצירות תופסות צורה, נלמד את ערך הסבלנות ואת הרגשת שביעות הרצון לאחר תרגול והובלת הפרויקט עד תום.

 

התחילו במסע הצבעוני של הבעה אישית וגילוי עצמי והביאו את דמיונכם לחיים על הבד!

קומיקיד - אנגלית דרך קומיקס ומשחק

קומיקיד - אנגלית דרך קומיקס ומשחק

משך החוג: 60 דק'

בחוג קומיקיד הילדים מתנסים בציורים מתוך עולם הקומיקס בהנאה ובכייף תוך למידת השפה האנגלית. העצמת ביטחונם העצמי ויצירת אווירה תומכת ומשפחתית לילדים היא הדרך הבטוחה ללמוד שפה. המדריך מקבל את פני הילדים, עם התרגשות רבה, ופותח בשיחת התעניינות קלילה בשלומם וכיצד עבר יומם. בחלק העיוני של החוג, המדריך מעניק מחמאות רבות ומרים את מצב רוח הקבוצה על מנת ליצור חוויית הצלחה והתקדמות אישית.

 

אז רגע, זה לימוד אנגלית או קומיקס?

החוג מורכב ממשחקי חימום והפגת מתחים בשפה האנגלית ולאחר מכן עובר לחלק העיקרי שהוא יצירת הקומיקס. הילדים ילמדו בשפה האנגלית כיצד לצייר pixel art, קלפים, אנימה, גיבורי על, דמויות אהובות (איירון מן, קפטן אמריקה ועוד) וכתיבת עלילות קומיקס, על פי רמת התלמידים, והכל-באנגלית!

logo בניית אתרים