0546290850

12.6.23

מהם היתרונות של חוגי העשרה?


פעילויות העשרה הן חלק חיוני בהתפתחות הילד. הם מגבירים את הביטחון העצמי, מפתחים כישורים חברתיים, יצירתיות ודמיון.

המשך קריאה

24.5.23

כיצד לתקשר בצורה יעילה עם ילדכם?


מהם סוגי התקשורת?

תקשורת יכולה ללבוש שתי צורות: מילולית ולא מילולית.

המשך קריאה

10.3.23

למה לימודי אנגלית כל כך חשובים?

אנגלית היא השפה הבינלאומית. החל משנת 2022 אנגלית היא השפה הרשמית של 67 מדינות שונות והשפה המדוברת ביותר בעולם.

המשך קריאה

אנו מאמינות כי בילדים טמונה עוצמה גדולה ללמוד ולהתפתח. אנו כאן כי זוהי השליחות שלנו-להעניק לילדים את מירב הכלים וההזדמנויות למצוא בעצמם את הנקודות בהן הם טובים יותר ולפתח זאת. בעזרת החוגים והסדנאות המגוונים שלנו, אנו שואפות לפתח בילדים תחושת מסוגלות ויצירה מתוך התמדה והנאה גם יחד. הפעילויות נבחרו בקפידה ובמחשבה רבה, וזאת כדי להעמיד תוצר איכותי וטוב שיהווה מעין עולם מלא הזדמנויות של צמיחה והגשמה עצמית.

" החוגים בהנהלת גבריאלה ונופר מנוהלים באופן מצוין, זמינות ורצינות, אחראיות מאוד.

דואגות לכל דבר עד הפרט הקטן ביותר. מקיימות קשר רציף מול ההנהלה בכל דבר וצורך שעולה.

החוגים מגוונים, מעשירים את ידע התלמידים ורלוונטיים מאוד לתלמידים. התלמידים נהנו מאוד מהחוגים השונים.  ממליצה בחום !"

הילה, סגנית מנהלת "לב הפארק"

רוצים לדבר איתנו?

חייגו 08-6222332 או השאירו הודעה

מספר המוצרים בסל : 0
חוג כדורגל מועבר ע"י מאמנים מקצועיים

חוג כדורגל מועבר ע"י מאמנים מקצועיים


משך החוג: 60 דק'


מטרת החוג: רכישת יסודות וחוקי משחק הכדורגל, פיתוח יכולות קוגניטיביות ואינטלקטואליות, החל מחשיבה טקטית כשחקנים בודדים ועד לחשיבה אסטרטגית בראייה קבוצתית.
ההשתתפות בחוג הכדורגל מחדדת את יחסי הגומלין והתקשורת בין הילדים. נוצרת תחושת שייכות והתערות חברתית. מתפתחת מחויבות חברתית של עזרה לזולת, נאמנות לחברי הקבוצה ולמטרה. הביטוי הטכני של לכידות הקבוצה בא לידי ביטוי כאשר הקבוצה מבשלת על המגרש גול. היכולת של הילד השחקן לראות את המגרש, את מיקומם של חבריו השחקנים על המגרש, להיות צנוע ובעל ביטחון עצמי ולמסור את הכדור לשחקן אחר, כדי שזה יבקע את שער הניצחון. זהו הרגע בו אנו כהורים חשים גאווה ומבינים כי בחרנו עבור ילדינו את החוג הנכון לבניית אישיותו כאדם בוגר בסביבה תחרותית. המדריכים שלנו עם תעודת הסמכה לאימון ספורט, קורס עזרה ראשונה והכשרה עיונית ומעשית בגישה בין-אישית ומקצועית, שנועדה להוביל את הקבוצה כולה כמערכת, לתפקוד שיא.

דאנס חוגי ריקוד מהנים במגוון סגנונות

דאנס חוגי ריקוד מהנים במגוון סגנונותמשך החוג: 60 דק'

שחררו את היצירתיות והאנרגיה של ילדיכם דרך כוח הריקוד! הקורסים שלנו בהיפ הופ ובמחול נותנים מיזם דינמי של סגנונות מתמזגים, המשלבים אלמנטים של סיבולת, כוח ומהירות ומאפשרים לילדים לפרוח בסביבה תומכת ורגישה.

המדריכים שלנו הם לא רק מורים לריקוד – הם מנטורים עם תשוקה שמבינים את החשיבות של הגשמת הפוטנציאל הייחודי של כל ילד. הילדים ילמדו את יסודות ההיפ הופ והמחול ובו זמנית יפתחו את הביטחון העצמי, הדימוי העצמי ואת היכולת לעבוד בצוות תוך הנאה צרופה של קצב ותנועה.

 

מתאים לכיתות א-ו

חוג אמנותי חוויתי ומעצים

חוג אמנותי חוויתי ומעצים

משך החוג: 60 דק'

בחוג נערוך היכרות ראשונית עם שדה הציור ונרכוש יסודות מעשיים לרישום, ציור בצבע, תוך דגש על עבודה בצבעי אקריליק וחומרים נוספים. נלמד ונתרגל צעד אחר צעד את השלבים השונים בתהליך הציור.

באמצעות המכחולים והצבעים, נשפר את האקורדינציה בין העין ליד, נעלה את ביטחון העצמי כשנראה את היצירות תופסות צורה, נלמד את ערך הסבלנות ואת הרגשת שביעות הרצון לאחר תרגול והובלת הפרויקט עד תום.

 

התחילו במסע הצבעוני של הבעה אישית וגילוי עצמי והביאו את דמיונכם לחיים על הבד!

קומיקיד - אנגלית דרך קומיקס ומשחק

קומיקיד - אנגלית דרך קומיקס ומשחק

משך החוג: 60 דק'

בחוג קומיקיד הילדים מתנסים בציורים מתוך עולם הקומיקס בהנאה ובכייף תוך למידת השפה האנגלית. העצמת ביטחונם העצמי ויצירת אווירה תומכת ומשפחתית לילדים היא הדרך הבטוחה ללמוד שפה. המדריך מקבל את פני הילדים, עם התרגשות רבה, ופותח בשיחת התעניינות קלילה בשלומם וכיצד עבר יומם. בחלק העיוני של החוג, המדריך מעניק מחמאות רבות ומרים את מצב רוח הקבוצה על מנת ליצור חוויית הצלחה והתקדמות אישית.

 

אז רגע, זה לימוד אנגלית או קומיקס?

החוג מורכב ממשחקי חימום והפגת מתחים בשפה האנגלית ולאחר מכן עובר לחלק העיקרי שהוא יצירת הקומיקס. הילדים ילמדו בשפה האנגלית כיצד לצייר pixel art, קלפים, אנימה, גיבורי על, דמויות אהובות (איירון מן, קפטן אמריקה ועוד) וכתיבת עלילות קומיקס, על פי רמת התלמידים, והכל-באנגלית!

חוגיז פעילה במס' בתי ספר

ובמטרתה להתרחב ולהנגיש

לילדי ישראל מגוון חוגים מעצימים, חוויתיים ומעשירים וכל הטוב הזה בליווי יועצת חינוכית בעלת ותק של מעל 12 שנים בהנחיית גננות , מורים ואנשי חינוך. 

כל מה שילדים אוהבים

ההרשמה לתכניות הקיץ נפתחת 20.6.23

20
ליוני

מחויבות לאיכות

יחס אישי

פיתוח ומצוינות


logo בניית אתרים