0546290850

למה לימודי אנגלית כל כך חשובים?

המועצה הבריטית העריכה שעד 2020 שני מיליארד בני אדם בעולם ילמדו אנגלית. לימוד אנגלית הוא חשוב מכיוון שהוא מאפשר לך לתקשר בקלות עם העולם הגלובלי. כשאתה לומד אנגלית אתה יכול להתיידד עם אנשים ממדינות שונות, תוך שימוש באנגלית כשפה המשותפת שלך!

  1. אנגלית היא השפה העסקית השולטת וכמעט הפכה להיות הכרח עבור אנשים אם הם רוצים להיכנס לכוח העבודה העולמי. מחקרים מכל רחבי העולם מראים שתקשורת עסקית חוצת גבולות מתנהלת לרוב באנגלית וחברות בינלאומיות רבות מצפות מהעובדים להיות שולטים באנגלית או לפחות להיות מסוגלים לתקשר בצורה יעילה אם אנגלית היא השפה השנייה שלהם.

חברות גלובליות כמו איירבוס, דיימלר-קרייזלר, Fast Retailing, נוקיה, רנו, סמסונג, SAP, Technicolor ומיקרוסופט בבייג'ינג הגדירו אנגלית כשפת החברה הרשמית שלהן. אפילו חברות כמו Rakuten, קונגלומרט טכנולוגיה יפני הדומה לאמזון ו-eBay, הכניסו לעובדיהן ביפן חובה לדבר אנגלית.

אי אפשר להמעיט בחשיבות של לימודי אנגלית בשוק הבינלאומי - זוהי השפה הנפוצה בשימוש על ידי חברות ועסקים ברחבי העולם, וחשובה מאוד בהצלחה בקריירה. לימודי אנגלית באמת יכול לשנות את חייך!

  1. דיבור באנגלית נותן גישה לעולם הבידור. מסרטים שוברי קופות, ספרים רבי מכר עד למוסיקה הכי עכשוית. על ידי לימוד אנגלית תהיה לך גישה לשפע של בידור ותוכל לקבל הבנה תרבותית רבה יותר, מה שיאפשר לך ליהנות אפילו יותר מהסרטים, הרומנים והפלייליסטים האהובים שלך.

אם אתה דובר אנגלית, לא תצטרך להסתמך יותר על תרגומים או כתוביות כדי ליהנות מהספרים, השירים, הסרטים ותוכניות הטלוויזיה האהובים עליך. ואל תשכח שצפייה בסרטים ובתוכניות טלוויזיה באנגלית היא גם דרך מהנה ללמוד את השפה!

אנו מעודדים תלמידים לתרגל את השפה האנגלית מחוץ לסביבת הכיתה. צפייה בסרטים פופולריים באנגלית, השתתפות בספורט, ביקור בגלריות אמנות ומוזיאונים, כמו כן טיולים לאזורים מקומיים והיסטוריים ברחבי העולם.

3. לימודי אנגלית , או כל שפה שנייה אחרת, מהווים אימון מצוין למוח ולפיתוח היכולות הקוגנטיביות. ככל שנקדים ונלמד את השפה השנייה כך , מראים המחקרים, ישתפרו משמעותית יכולות הלמידה שלנו גם במקצועות נוספים.

4. אנגלית מפתחת את היצירתיות , מסייעת בפיתוח קשרים חברתיים (ולעתיד לבוא גם עסקיים:) ומאפשרת חשיפה לתכנים ועולמות מרתקים, הן בטיולים בחו"ל הן בגלישה חכמה באינטרנט.


logo בניית אתרים